بست پلاستیکی روکار سوپرپایپ


بازرگانی پولاد سپیدان عامل فروش بست پلاستیکی روکار سوپرپایپ
021-33530115
021-33928434
09124553425
09123557605

از محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

بست پلاستیکی روکار سوپرپایپ

خرید بست پلاستیکی روکار سوپرپایپ

فروش بست پلاستیکی روکار سوپرپایپ

قیمت بست پلاستیکی روکار سوپرپایپ

نمایندگی بست پلاستیکی روکار سوپرپایپ

نماینده بست پلاستیکی روکار سوپرپایپ لطفا جهت اطلاع از ویژگی های محصولات و خدمات این مجموعه و اطلاع از قیمت های رقابتی آن ها با شماره تماس های مجموعه و مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید.بست لوله چیست؟این اسم را به قطعات فلزی یا پلاستیکی می‌دهند که برای نگه داشتن محکم لوله‌ها سر جای خود به کار می‌روند. بست‌های پلاستیکی بیشتر اوقات برای کنار هم نگه داشتن لوله‌های روکار (مثلا روی دیوار) به کار می‌روند و بست‌های فلزی در سازه‌های داربستی کاربرد دارند. همچنین بست در لوله‌کشی، فاضلاب، گرمایش، سیستم‌های الکتریکی و… هم به کار می‌رود.

کاربرد بست لوله گسترده‌تر از ساختمان‌سازی شهری و مسکونی است و این قطعات که در واقع نقش گیره یا کلیپس لوله را ایفا می‌کنند در پتروشیمی و صنایع گاز هم دیده می‌شوند.

تولید بست لوله در جنس، اندازه و قطرهای متفاوت هم به مدل ساختمان و کاربرد آن بستگی دارد. پلاستیک، مس،فولاد، استیل زنگ نزن، برنج و کروم از جمله موادی هستند که بست با آن‌ها ساخته می‌شود.

بست لوله در واقع طول لوله یا مایل را محاصره می‌کند و به دیواره‌ها و ساختارهای مختلف متصل می‌شود و به این شکل کابل را به محکم‌ترین حالت سر جای خود نگه می‌دارد. بسته به نوع استحکام لوله و کابل، بست در دو نوع گیره‌ای و غیرگیره‌ای کاربرد دارد و در بعضی از انواع آن، بهتر است کمی فضا برای تحرک داشته باشد.بست پلاستیکی لوله و کابل جهت اتصال کابل و یا لوله های انتقال (اب و کابل به دیوار و یا سقف طراحی گردیده است. ) بست پلاستیکی از جنس پلی آمید و پلی پروپیلن تولید گردیده و قطر دهانه این نوع بست قابل تنظیم که لوله و کابل را در خود قفل می نماید.از ویژگی های بست پلاستیکی می توان -ظرفیت بارگذاری بسیار زیاد - پایداری و استقامت خوب -نصب بسیار آسان -دهانه قفل شونده -دارای شیارهای نصب -مناسب برای انتقال کابل در مسافت های طولانی و دارای طراحی منحصر به فرد و زیبا و از مواد بدون هالوژن ( مواد بدون هالوژن به موادی گفته می شود که در برابرحرارت مقاوم بوده، وباعث گسترش شعله نمی شوند.. این بست همچنین مجهز به گیره اتصال که استحکام بست را به صورت فزاینده ای افزایش داده و ماکزیمم نیروی قابل تحمل از طرف کابل را به 230 نیوتن می رساند .همچنین بازوهای دایره ای بست ، پایداری بسیار مناسبی را برای آفشار در برابر پیچش های مکانیکی و انقباض شدیدا مقاوم ساخته است.کاربرد انواع بست لوله
کاربرد بست لوله : خیلی گسترده‌تر علاوه بر ساختمان سازی این قطعات که در واقع (نقش گیره یا کلیپس لوله )را ایفا می‌کنند در پتروشیمی و صنایع گاز هم دیده می‌شوند.

تولید بست لوله در جنس، اندازه و قطرهای متفاوت هم به مدل ساختمان و کاربرد آن بستگی دارد. پلاستیک، مس،فولاد، استیل زنگ نزن، برنج و کروم از جمله موادی هستند که بست با آن‌ها ساخته می‌شود.

بست لوله در واقع طول لوله یا مایل را محاصره می‌کند و به دیواره‌ها و ساختارهای مختلف نصب می‌شود و به این شکل کابل را به محکم‌ترین حالت سر جای خود نگه می‌دارد. بسته به نوع استحکام لوله و کابل، بست در دو نوع گیره‌ای و غیرگیره‌ای وجود دارد .


خرید بست لوله پنج لایه

بست لوله پنج لایه دارای سایزهای وانواع مختلف: بست خاردار لوله، بست زوج لوله، بست ریلی لوله و بست پلاستیکی روکار است که هر کدام کاربردهای ویژه ای به همراه دارد.


مزایای خرید بست ۵ لایه
 • تحمل حرارت بالا تا حداکثر ۹۰

 • عدم نفوذ اکسیژن به داخل لوله و جلوگیری از زنگ زدگی

 • مقاوم در برابر بسیاری از مواد شیمیایی ( اسیدها ، بازها و …)

 • ضریب انبساط طولی پایین(در حد فلز)

 • مقاومت عالی در برابر فشار به علت وجود آلومینیوم

 • افت فشارپایین به دلیل هموار بودن سطح داخل لوله

 • نصب سریع، آسان و راحت

 • انعطاف پذیری بالا

 • در لوله کشی توکار مطمئن وزیبایی نما (روکار)

 • زمقاومت دربرابر(پوسیدگی .رسوب .و......

 •  نصب بست لوله پنج لایه آسان و با حداقل اامکانات قابل اجراست .در این اتصالات،برای دستیابی به آب بندی کامل با استفاده از سه اورینگ و سفت کردن مهره توسط آچار، ماسوره روی لوله پرس می شود و یک اتصال کامل محکم ایجاد می گردد.