بوشن پرسی سوپرپایپ


بازرگانی پولاد سپیدان ارائه کننده بوشن پرسی سوپرپایپ
021-33530115
021-33928434
09124553425
09123557605

از محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

بوشن پرسی سوپرپایپ

خرید بوشن پرسی سوپرپایپ

فروش بوشن پرسی سوپرپایپ

قیمت بوشن پرسی سوپرپایپ

بوش فشار قوی از جمله اتصالات فشار قوی بوده و دسته ای از انواع اتصالات بسیار مهم و کاربردی فشار قوی در صنعت تاسیسات و لوله کشی به شمار می آید.به طور کلی علت و هدف استفاده از انواع مختلف اتصالات در لوله کشی :
  • برای ایجاد هرگونه تغییر در جهت جریان سیالات و لوله

  • ایجاد انشعاب در لوله اصلی برای فراهم کردن مسیر های بیشتر برای عبور سیال (چند شاخه بودن)

  • بستن راه انشعاب لوله هالازم به ذکر است که بوشن و به طور خاص بوشن فشار قوی، به عنوان یک اتصال مهم در صنعت لوله کشی تولید انبوه و مورد استفاده قرار می گیرند و بوشن قطعه ای به ظاهر ساده ولی بسیار کاربردی در صنعت است. به طور کلی اتصالات موجود در صنایع تاسیسات و لوله کشی را می توان از جنبه های متفاوت و مختلفی مانند جنس، نحوه اتصال به لوله و تجهیزات، کلاس فشاری و …، تقسیم بندی کرد.از نظر نحوه اتصال به لوله، : اتصالات فشار قوی به سه حالت کلی به لوله متصل می شوند و اتصالات را به سه دسته تقسیم می کنند که عبارتند از : اتصالات فشار قوی دنده ای ، اتصالات فشار قوی ساکت ولد (جوشی) و اتصالات لب جوش (جوشی)از نظر جنس اتصال، توجه به این نکته که اتصالات لوله ها باید با جنس لوله یکی باشند، حیاتی است. در صورت یکسان نبودن جنس لوله و اتصالات آن ممکن است در آینده احتمال خوردگی و شکستگی افزایش یابد. جنس اتصالات همانند جنس لوله ها متفاوت هستند و از مواد مختلفی برای تولید استفاده می شود. (نکته اصلی این است که به دلیل حساس بودن بخشی که اتصالات در آن ها نصب می شود، به طور معمول جنس اتصالات یک تا چند درجه بهتر از جنس خود لوله انتخاب می شود.)از جمله جنس های معمول برای اتصالات میتوان موارد روبرو را نام برد: فولاد، آهن، چدن، پلاستیک (پی و ی سی و.........).به طور کلی بوشن های فشار قوی پر کاربردترین اتصالات که در ادامه با اهمیت ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.بوشن چیست؟بوشن از جمله اتصالات در لوله کشی (Fittings) است که دارای اهمیت بسیاری هستند. بوشن در اتصالات قطعه استوانه ای شکل است که به طور معمول از با جنس های فلزی (گالوانیزه و برنجی) و پلاستیکی (پی وی سی) در بازار یافت می شود. بوشن به طور خلاصه وظیفه :اتصال دو لوله به هم در مسیر های لوله کشی به عهده دارد. به طور کلی اتصال لوله ها در مسیر می تواند با عملیات جوشکاری یا رزوه ای انجام شود. استفاده از جوشکاری برای اتصال باعث می گردد که در صورت ایجاد خرابی در خط لوله، امکان تعویض لوله آسیب دیده بسیار مشکل گردد. به همین دلیل از قطعه ای به نام بوشن استفاده می شود. که بوشن این اتصالات را سریع و اسان کردهبوشن که قطعه ای استوانه ای شکل است که در دو طرف از قسمت داخل رزوه شد این رزوه کاری با توجه به روزه روی لوله های خط انجام می پذیرد به این معنی که باید گام دنده ها با گام دنده ها در روی لوله ها یکنواخت (همگون ) باشد..همان طور که اشاره شد کار بوشن وصل کردن دو لوله به همدیگر و در این مرحله باید به آب بندی لوله ها نیز توجه کافی شود. رزوه کاری یکی از مهمترین خصوصیات بوشن است که باعث آب بندی و اتصال لوله ها به صورت دقیق می گردد.در صورت عدم رعایت نکات رزوه کاری روی بوشن ها امکان جدا شدن لوله ها و همچنین نفوذ سیال از داخل مسیر لوله به بیرون وجود دارد . که باعث ایجاد مشکلات و خسارات مالی خواهد شد.یکی دیگر از مواردی که در تولید بوشن باید مورد توجه قرار گیرد استفاده از لوله های بدون درز در تولید بوشن های فلزی هست. این عمل باعث می گردد تا در اثر فشار داخلی سیال بوشن دچار شکستگی نشوند. . و در واقع به این بوشن ها، بوشن فشار قوی گفته می شود از آن جایی که (تحمل فشار های بالا )را دارند.
کاربردبوشن پرسی :از بوشن پرسیبرای متصل کردن دو لوله پنج لایه به یکدیگر .اتصال لوله ها به یکدیگر استفاده می شود.بوشن پرسی در دو نوع بوشن پرسی مساوی و بوشن پرسی تبدیلی تولید می شود.(اتصال لوله با قطرهای متفاوت که نیاز به تبدیل داشته باشند.)سایزبوشن پرسی مساوی :16*16 ، 20*20 ، 25*25 ، 32*32 ، 40*40 ، 50*50 میلی مترسایزبوشن پرسی تبدیلی :16*20 ، 20*25 ، 25*32 ، 32*40 ، 40*50 میلی متربوشن پرسی از اتصالات پرکاربرد در صنعت لوله کشی ساختمان که برای اتصال دو لوله یا دو تا از اتصالات هم قطر، غیر هم قطر، هم راستا و یا غیر هم راستا استفاده می شود.بوشن ها انواع مختلفی دارند، که می توان به نوع ساده، بوشن تبدیلی، بوشن روپیچ توپیچ اشاره کرد. که بوشن پرسی از انواع جدیدترین بوشن هاکه در انواع 5 لایه موجود می باشد.همچنین بوشن پرسی با جنس آلیاژ خالص برنج با آبکاری نیکل تولید میشود و مطابق با استانداردهای بین المللیبوشن پرسی از آن جهت پرسی گفته میشود که که در ساختار آن ها به جای مهره از حلقه ی استیل استفاده که این حلقه ی استیل در هنگام نصب پرس شده و آب بندی ایمن و مطمئنی را به وجود می آورد.بوشن های پرسی در برابر خوردگی ها اسید.باز . فشار و ضربه و زنگ زدگی،، رسوب گرفتگی، فرسایش، افزایش انبساط طولی مقاوم می باشند.این بوشن ها در سایزهای مختلف عرضه و توانایی تحمل فشارهای بالا را دارد.همچنین مقاومت حرارتی و برودتی این بوشن بسیار بالا و در برندهای مختلف داخلی و خارجی عرضه می شود.قیمت بوشن پرسی با توجه به تعدا د برند و کشور سازنده، درصد خلوص آلیاژ به کار رفته متفاوت می باشد.(خالص جنس بکاررفته )

بوشن روپیچ پرسی چیست ؟بوشن روپیچ پرسی شامل یک قسمت اصلی برنجی که در داخل لوله قرار می‌گیرد. وباعث اتصال لوله ها .اتصالات به یکدیگر میشوند.و حلقه‌ی استیل این اتصال با استفاده از دستگاه پرس مخصوص بر روی لوله پرس می‌شود.پرس شدن حلقه استیل و لوله بر روی قسمت برنجی و اورینگ های تعبیه میشود که بر روی آن موجب آب‌بندی کامل محل اتصال لوله می‌شود .بوشن روپیچ پرسی دارای بخشی رزوه ای به صورت روپیچ که برای اتصال مستقیم لوله ها و اتصالت بکار میرود .و همچنین با خروجی دیگری مانند اتصال به مغزی ها .لوله ها .شیرالات و.... نیز بکار میرود.