تبدیل توپیچ روپیچ سوپرپایپ


بازرگانی پولاد سپیدان عامل فروش تبدیل توپیچ روپیچ سوپرپایپ
021-33530115
021-33928434
09124553425
09123557605

از محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

تبدیل توپیچ روپیچ سوپرپایپ

خرید تبدیل توپیچ روپیچ سوپرپایپ

فروش تبدیل توپیچ روپیچ سوپرپایپ

قیمت تبدیل توپیچ روپیچ سوپرپایپ

نمایندگی تبدیل توپیچ روپیچ سوپرپایپ

نماینده تبدیل توپیچ روپیچ سوپرپایپ لطفا جهت اطلاع از ویژگی های محصولات و خدمات این مجموعه و اطلاع از قیمت های رقابتی آن ها با شماره تماس های مجموعه و مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید.تبدیل روپیچ - تبدیل روپیچ توپیچ چیست؟ کاربرد و طرز کار تبدیل روپیچ توپیچ چگونه است؟ تبدیل یک سر ماده و یک سر نرتبدیل یک سر ماده و یک سر نر. . مغزی فلزی یک طرف آن نر و طرف دیگر ماده است. شیر برنجی دو حالته یک سر نر و یک سر ماده مورد استفاده در لوله کشی تأسیساتی ساختمان. شیرآلات برنجی مخصوص لوله کشی های ساختمانی pex. سه راه نامساوی با خروجی ۴۵ درجه . اتصال تبدیلی است که دو طرف آن (ورودی و خروجی رابط) روبروی هم نیستند. روپیچ توپیچ برنجی
روپیچ توپیچ یک قطعه برنجی است که برای متصل کردن دو لوله فلزی هم راستا و هم اندازه(از نظر‌سایز) استفاده می‌شود . این اتصال در انواع مختلف از نظر جنس ساختار و هم از نظر نوع استفاده متفاوت است که مناسب با شرایط مختلف تولید شده اند .

یکی از انواع آن اتصال روپیچ توپیچ برنجی و کاربرد آن برای وقتی است که باید بین دو لوله هم راستا اتصال برقرار کنیم که یک رزوه از داخل و یکی هم از خارج رزوه شده است.

یکی دیگر از انواع آن تبدیل برنجی و کاربرد آن زمانی است که بخواهیم دو لوله (هم راستا که دارای قطرهای متفاوتی) هستند را بهم متصل کنیم . اتصالات برنجی به دلیل کاربردهای گسترده و ویژگی های فراوانی که دارد، جزو پرمصرف ترین نوع اتصالات در صنعت ساختمان و لوله کشی می باشند.

آلیاژ برنج به دلیل خواص فیزیکی،( نقطه ذوب بالا، حرارت و مقاومت مکانیکی بالا )از آلیاژهای پرمصرف است.

از دیگر مزیت های استفاده از اتصالات برنجی این است که ساییدگی در این نوع اتصالات بسیار کمتر از اتصالات فلزی است و اتصالات برنجی دچار تغییر رنگ نمی شوند .

به همین دلیل بهترین گزینه برای اتصالات لوله کشی در‌ساختمان ها می باشد.روپیچ توپیچ برنجی نیز جزو اتصال دهنده ها و واسط های پرکاربرد تر صنعت لوله کشی می باشد و کاربرد گسترده آن در اتصال بین لوله و شیر رادیاتور استو عملکرد یکسانی با نیپل(لوله دو سر رزوه) فنری و ثابت دارند.تبدیل برنجی روپیچ توپیچ برنجی ریابیدو سر این اتصال قطرهای متفاوتی دارد و هرکدام به لوله هم سایز خود متصل خواهد شد.تبدیل روپیچ توپیچ برنجی در واقع ترکیبی است از دو اتصال می‌تواند دو لوله دارای سایز های متفاوت و نر و ماده را به هم متصل می کند.

فشار کاری آن تقریبا ۳۵ بار(۳۵bar) یا ۵۰۰ PSI میباشد که البته با افزایش سایز آن کم خواهد شد.مغزی روپیچ توپیچ برنجی:این اتصال قطعه ای میباشد که یک طرف آن رزوه داخل و طرف دیگر آن رزوه بیرون است و مصرف آن در لوله کشی ساختمان برای افزودن به طول اتصالی که از قبل متصل شده است مصرف می شود.

مصارف: لوله کشی سرد و گرم – شوفاژ – گرمایش از کف – موتور خانه – استخر .